Kanslipersonal

Vi jobbar på Sveriges Farmaceuter:

T.f. Förbundsdirektör, Carin Svensson
carin.svensson@sverigesfarmaceuter.se 

Förändringsledare, Daniel Skoglund 
070-939 99 12
08-507 999 12
daniel.skoglund@sverigesfarmaceuter.se

Professionsutvecklare, Erika Larsson
076-836 33 34
erika.larsson@sverigesfarmaceuter.se 

Vik. kommunikations- och webbansvarig, presskontakt, Anna-Lee Cöster Jansén
070-383 91 11 
anna-lee.coster.jansen@sverigesfarmaceuter.se

Kommunikations- och webbansvarig, presskontakt, Nathalie Ahnemark Levin (Föräldraledig)
070-939 99 11
nathalie.ahnemark@sverigesfarmaceuter.se

IT-koordinator, administratör, Therese Haltiner 
08-507 999 09
therese.haltiner@sverigesfarmaceuter.se

Förhandlingsfunktion

Förhandlingschef, Annika Hage Nederström 
08-507 999 10
annika.hage.nederstrom@sverigesfarmaceuter.se

Ombudsman, Sanna Forshaug (Föräldraledig)
08-507 999 04
sanna.forshaug@sverigesfarmaceuter.se

Ombudsman, Anna Levén 
073-839 99 16  
anna.leven@sverigesfarmaceuter.se

Ombudsman, Daniel Tillgren
070-939 99 02
daniel.tillgren@sverigesfarmaceuter.se 

Ombudsman, Nina Rogström
070-330 99 07
nina.rogstrom@sverigesfarmaceuter.se

Projekt Senna

Senna utgår från Sveriges Farmaceuters kansli, men drivs i egen regi. Läs mer om projektet och hitta kontaktuppgifter till Senna här

Kontakta kansliet

Kansliet är öppet
09.00-17.00
09.00-16.00 (juni-augusti)

Vi har lunchstängt
12.00-13.00

Tel 08-507 999 00 (vx)
E-post (kansliet)

Här hittar du kontaktuppgifter till kanslipersonalen