Kanslipersonal

Vi jobbar på Sveriges Farmaceuter:

Förbundsdirektör, Martin Östberg
08-507 999 05
070-939 99 05
martin.ostberg@sverigesfarmaceuter.se

Förändringsledare, Daniel Skoglund
08-507 999 12
070-939 99 12
daniel.skoglund@sverigesfarmaceuter.se

Professionsutvecklare, Erika Larsson
08-507 999 08
076-836 33 34
erika.larsson@sverigesfarmaceuter.se

Professionsutvecklare, Björn Södergård
08-507 999 19
070-688 99 19
bjorn.sodergard@sverigesfarmaceuter.se

Kommunikations- och webbansvarig, presskontakt, Nathalie Ahnemark Levin
070-939 99 11
nathalie.ahnemark@sverigesfarmaceuter.se

IT-koordinator, administratör, Therese Haltiner 
08-507 999 09
therese.haltiner@sverigesfarmaceuter.se

Förhandlingsfunktion

Förhandlingschef, Annika Hage Nederström 
08-507 999 10
annika.hage.nederstrom@sverigesfarmaceuter.se

Ombudsman, Anna Levén
08-507 999 16
anna.leven@sverigesfarmaceuter.se

Ombudsman, Nina Rogström
08-507 999 07
nina.rogstrom@sverigesfarmaceuter.se

Ombudsman, Michael Rongve
08-507 999 03
michael.rongve@sverigesfarmaceuter.se

Ombudsman, Annika Pernikliski
070-383 91 11
annika.pernikliski@sverigesfarmaceuter.se

Ombudsman, Sanna Forshaug (Föräldraledig)
sanna.forshaug@sverigesfarmaceuter.se

Projekt Senna

Senna utgår från Sveriges Farmaceuters kansli, men drivs i egen regi. Läs mer om projektet och hitta kontaktuppgifter till Senna här

Kontakta kansliet

Kansliet är öppet
09.00-17.00
09.00-16.00 (juni-augusti)

Vi har lunchstängt
12.00-13.00

Tel 08-507 999 00 (vx)
E-post (kansliet)

Här hittar du kontaktuppgifter till kanslipersonalen