Kanslipersonal

Vi jobbar på Sveriges Farmaceuter:

TF Förbundsdirektör, Carin Svensson
carin.svensson@sverigesfarmaceuter.se 

Förändringsledare, Daniel Skoglund 
070-939 99 12
08-507 999 12
daniel.skoglund@sverigesfarmaceuter.se

Professionsutvecklare, Erika Larsson
076-836 33 34
erika.larsson@sverigesfarmaceuter.se 

Vik. kommunikations- och webbansvarig, presskontakt*, Anna-Lee Cöster Jansén
070-383 91 11 
anna-lee.coster.jansen@sverigesfarmaceuter.se

*Presskontakt v.29-32: T.f. förbundsdirektör Carin Svensson, 070-589 02 13  

Kommunikations- och webbansvarig, presskontakt, Nathalie Ahnemark Levin (Föräldraledig)
070-939 99 11
nathalie.ahnemark@sverigesfarmaceuter.se

VD-assistent/administratör, Therese Haltiner 
08-507 999 09
therese.haltiner@sverigesfarmaceuter.se

Förhandlingsfunktion

Förhandlingschef, Martina Perzanowska
post@sverigesfarmaceuter.se

Ombudsman, Sanna Forshaug (Föräldraledig)
08-507 999 04
sanna.forshaug@sverigesfarmaceuter.se

Ombudsman, Jouni Ketola
08-507 999 03
jouni.ketola@sverigesfarmaceuter.se

Ombudsman, Adam Påhlman Tiwe (Föräldraledig)
08-507 999 10
adam.pahlman@sverigesfarmaceuter.se 

Ombudsman, Anna Levén 
073-839 99 16  
anna.leven@sverigesfarmaceuter.se

Ombudsman, Daniel Tillgren
070-939 99 02
daniel.tillgren@sverigesfarmaceuter.se 

Ombudsman, Nina Rogström
070-330 99 07
nina.rogstrom@sverigesfarmaceuter.se

Projekt Senna

Senna utgår från Sveriges Farmaceuters kansli, men drivs i egen regi. Läs mer om projektet och hitta kontaktuppgifter till Senna här

Kontakta kansliet

Kansliet är öppet
09.00-17.00
09.00-16.00 (juni-augusti)

Vi har lunchstängt
12.00-13.00

Tel 08-507 999 00 (vx)
E-post (kansliet)

Här hittar du kontaktuppgifter till kanslipersonalen