Kanslipersonal

Vi jobbar på Sveriges Farmaceuter:

Förbundsdirektör, Martin Östberg
08-507 999 05
070-939 99 05
martin.ostberg@sverigesfarmaceuter.se

Förändringsledare, Daniel Skoglund
08-507 999 12
070-939 99 12
daniel.skoglund@sverigesfarmaceuter.se

Professionsutvecklare, Erika Larsson, sjuk
08-507 999 08
076-836 33 34
erika.larsson@sverigesfarmaceuter.se

Professionsutvecklare, Björn Södergård
08-507 999 19
070-688 99 19
bjorn.sodergard@sverigesfarmaceuter.se

Kommunikations- och webbansvarig, presskontakt, Nathalie Ahnemark Levin
070-939 99 11
nathalie.ahnemark@sverigesfarmaceuter.se

IT-koordinator, administratör, Therese Haltiner 
08-507 999 09
therese.haltiner@sverigesfarmaceuter.se

Förhandlingsfunktion

Förhandlingschef, Annika Hage Nederström 
08-507 999 10
annika.hage.nederstrom@sverigesfarmaceuter.se

Ombudsman, Anna Levén
08-507 999 16
anna.leven@sverigesfarmaceuter.se

Ombudsman, Michael Rongve
08-507 999 03
michael.rongve@sverigesfarmaceuter.se

Ombudsman, Johan Thesslin
08-507 999 02
johan.thesslin@sverigesfarmaceuter.se

Svensk Farmaci

Svensk Farmaci utgår från Sveriges Farmaceuters kansli. Tidningen är redaktionellt självständig med en chefredaktör som ansvarig utgivare. Läs mer om Svensk Farmaci och hitta kontaktuppgifter här

Projekt Senna

Senna utgår från Sveriges Farmaceuters kansli, men drivs i egen regi. Läs mer om projektet och hitta kontaktuppgifter till Senna här

Kontakta kansliet

Kansliet är öppet
09.00-17.00
09.00-16.00 (juni-augusti)

Vi har lunchstängt
12.00-13.00

Tel 08-507 999 00 (vx)
E-post (kansliet)

Här hittar du kontaktuppgifter till kanslipersonalen