Kanslipersonal

Vi jobbar på Sveriges Farmaceuter:

Förbundsdirektör, Jenny Harlin
0709-39 99 05
08-507 999 05
jenny.harlin@sverigesfarmaceuter.se

Professionsrådgivare/styrelsesekreterare, Clary Holtendal 
0709-39 99 06
08-507 999 06
clary.holtendal@sverigesfarmaceuter.se

Kommunikatör/pressansvarig, Daniel Skoglund 
070-939 99 12
08-507 999 12
daniel.skoglund@sverigesfarmaceuter.se

VD-assistent/administratör, Therese Haltiner 
073-805 99 09
08-507 999 09
therese.haltiner@sverigesfarmaceuter.se

Marknadsansvarig, Martin Götherström 
0709-39 99 02
08-507 999 02
martin.gotherstrom@sverigesfarmaceuter.se

Studentansvarig/webbredaktör, Nathalie Ahnemark 
0709-39 99 11
08-507 999 11
nathalie.ahnemark@sverigesfarmaceuter.se

Förhandlingsfunktion

Förhandlingschef, Martina Perzanowska 
08-507 999 14
martina.perzanowska@sverigesfarmaceuter.se

Ombudsman, Lena Jäger 
0709-39 99 10
08-507 999 10
lena.jager@sverigesfarmaceuter.se

Ombudsman, Sanna Forshaug 
0709-39 99 04
08-507 999 04
sanna.forshaug@sverigesfarmaceuter.se

Kontakta kansliet

Kansliet är öppet
09.00-17.00
09.00-16.00 (juni-augusti)

Vi har lunchstängt
12.00-13.00

Tel 08-507 999 00 (vx)
E-post (kansliet)

Här hittar du kontaktuppgifter till kanslipersonalen