Kanslipersonal

Vi jobbar på Sveriges Farmaceuter:

Jenny Harlin (förbundsdirektör)
0709-39 99 05
08-507 999 05
jenny.harlin@sverigesfarmaceuter.se

Clary Holtendal (professionsrådgivare/styrelsesekreterare)
0709-39 99 06
08-507 999 06
clary.holtendal@sverigesfarmaceuter.se

Daniel Skoglund (Kommunikatör/pressansvarig) 
070-939 99 12
08-507 999 12
daniel.skoglund@sverigesfarmaceuter.se

Therese Haltiner (administratör)
073-805 99 09
08-507 999 09
therese.haltiner@sverigesfarmaceuter.se

Martin Götherström (marknad, rekrytering)
0709-39 99 02
08-507 999 02
martin.gotherstrom@sverigesfarmaceuter.se

Nathalie Ahnemark (studentansvarig, webbredaktör)
0709-39 99 11
08-507 999 11
nathalie.ahnemark@sverigesfarmaceuter.se

Förhandlingsfunktion

Christer Borg (förhandlingschef)
0709-39 99 03
08-507 999 03
christer.borg@sverigesfarmaceuter.se

Martina Perzanowska (Bitr. förhandlingschef)
0708-36 45 55
martina.perzanowska@sverigesfarmaceuter.se

Lena Jäger (ombudsman) 
0709-39 99 10
08-507 999 10
lena.jager@sverigesfarmaceuter.se

Viktoria Juzovitskaja (förbundsjurist) 
0709-39 99 07
08-507 999 07
viktoria.juzovitskaja@sverigesfarmaceuter.se

Sanna Forshaug (ombudsman)
0709-39 99 04
08-507 999 04
sanna.forshaug@sverigesfarmaceuter.se

Kontakta kansliet

Kansliet är öppet
09.00-17.00
09.00-16.00 (juni-augusti)

Vi har lunchstängt
12.00-13.00

Tel 08-507 999 00 (vx)
E-post (kansliet)

Här hittar du kontaktuppgifter till kanslipersonalen